Konečné pořadí LAPP CUP ZLÍN 2018 

1.

SHK LAPP Zlín

2.

South Tyrol Eagles

3.

 

Vålerenga

4.

 

Weserstars Bremen

5.

Vienna Warriors

6. FIFH Malmö

 

 

 

All stars

1. Brankář – 22. Ulf  Nilsson (FIFH Malmö)

2.  Obránce - 29. Pavel Kubeš (SHK LAPP Zlín

3. Obránce - 5Florian Planker (South Tyrol Eagles)

4. Útočník – 29. Lena Schrøder (Vålerenga)

5. Útočník – 69. Miloš Večerek (Vienna Warriors)

6.  Útočník – 3Bas Disveld (Weserstars Bremen)

 

FAIR PLAY

Vålerenga

 

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ HRÁČ TURNAJE 

 

Martin Joppa (SHK LAPP Zlín)

 6 gólů - 11 asistencí - 17 bodů

 

 NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE 

 

Bernhard Hering  (Weserstars Bremen)

7 gólů

 

 

 

Celkem gólů za turnaj 99

  

Celkový počet trestných minut 98


 

 

 

Čtvrtek/Thursday 6.9.

čas/time

domácí/home

stav/score

hosté/guests

sledujte

 1.

09:00

Vienna Warriors

2:1

(1:0,1:1)

FIFH Malmö

  

 

2.

10:25

 

SHK LAPP Zlín

5:0

(2:0,3:0)

Weserstars

Bremen

 

 

 3.

11:50

South Tyrol

Eagles

3:2 po S.N.

(1:1,1:1)

Vålerenga

 

  

 

 

 4.

13:15

 

Weserstars

Bremen

5:0

(1:0,4:0)

 

Vienna Warriors

 

 

 5.

14:40

 

 

SHK LAPP Zlín

4:1

(0:1,4:0)

 

FIFH Malmö

 

 

 6.

16:05

 

South Tyrol

Eagles

2:1 po S.N.

(0:0,1:1)

 

Vienna Warriors

 

 

 7:

17:30

 

Vålerenga

5:1

(4:0,1:1)

 

FIFH Malmö

 

 

 

 

Pátek/Friday 7.9.

čas/time

domácí/home

stav/score

hosté/guests

sledujte

8.

08:00

Weserstars

Bremen

2:4

(0:1,2:3)

South Tyrol

Eagles

 

 

 9.

09:25

 

 

SHK LAPP Zlín

7:2

(1:2,6:0)

Vålerenga

 

 

 10.

10:50

FIFH Malmö

1:3

(0:2,1:1)

South Tyrol

Eagles

 

11.

12:15

Vålerenga

8:0

(5:0,3:0)

Weserstars

Bremen

 

 

 

12.

13:40

 

SHK LAPP Zlín

9:0

(6:0,3:0)

Vienna Warriors

 

 

13.

15:05

Weserstars

Bremen

4:0

(2:0,2:0)

FIFH Malmö

 

14.

16:30

 

SHK LAPP Zlín

3:1

(3:0,0:1)

South Tyrol

Eagles

 

 

 15.

17:55

Vienna Warriors

0:3

(0:1,0:2)

Vålerenga

 

 

 

 

 

Sobota/Saturday 8.9.

čas/time

domácí/home

stav/score

hosté/guests

sledujte

 16.

08:00

Vienna Warriors

4:3 po S.N.

(1:1,2:2)

FIFH Malmö

 

 

 

 17.

09:30

Vålerenga 

8:0

(2:0,5:0,1:0)

Weserstars Bremen

 

 18.

11:30

SHK LAPP Zlín

3:2 po S.N.

(0:0,1:2,1:0)

South Tyrol Eagles

 

 

 

 

Historické umístění v ČSHL

2011-2012, 2014-2015, 2015-2016, 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019

2003-2004, 2004-2005, 2009-2010, 2010-2011

2005-2006, 2006-2007, 2012-2013, 2013-2014

 

Ostatní umístění

2007-2008 (4)

2008-2009 (5)

 

 

Tabulka LAPP CUP ZLÍN 2018

p.

tým

p. z.

sk.

bo.

1.

5

28:4

15

SHK LAPP Zlín

2.

5

13:9

10

South Tyrol Eagles

3.

5

20:11

10

Vålerenga

4.

5

11:17

6

Weserstars Bremen

5.

5

3:20

4

Weserstars Bremen

6.

5

4:18

0

FIFH Malmö

 

 

Týmy

 

 

Partneři